ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE

16 týmů bude rozděleno do 4 skupin po 4 týmech.
Z každé skupiny postoupí vždy pouze vítěz do čtvrtfinále.
2. a 3. tým si to napříč skupinami rozdají v osmifinále.

Jeden zápas bude trvat 12 minut.
Semifinále a zápas o 3.místo 15 minut.
Finále 2x10 minut.


SKUPINA KARLA PIŠČELÁKA

 
A1Šakalové
A2FC Hurikán
A3Slepí snipeři
A4YoungBlood

10:00-10:12Šakalové-FC Hurikán :
  - 

10:14-10:26Slepí snipeři-YoungBlood :
  - 

10:56-11:08Šakalové-Slepí snipeři :
  - 

11:10-11:22FC Hurikán-YoungBlood :
  - 

11:52-12:04Šakalové-YoungBlood :
  - 

12:06-12:18FC Hurikán-Slepí snipeři :
  - 

TABULKA:

1.POSTUP DO ČTVRTFINÁLE :  
2.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
3.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
4.  :  

 
 

SKUPINA PAVLA KAROCHA

 
B1FC Beton
B2Papíroví kapesníčci
B3FHP
B4Plniči trubiček

10:28-10:40FC Beton-Papíroví kapesníčci :
  - 

10:42-10:54FHP-Plniči trubiček :
  - 

11:24-11:36FC Beton-FHP :
  - 

11:38-11:50Papíroví kapesníčci-Plniči trubiček :
  - 

12:20-12:32FC Beton-Plniči trubiček :
  - 

12:34-12:46Papíroví kapesníčci-FHP :
  - 

TABULKA:

1.POSTUP DO ČTVRTFINÁLE :  
2.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
3.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
4.  :  

 
 
OSMIFINÁLE - A versus B

12:50-13:023.tým ze sk.A-2.tým ze sk.B :
  - 

13:04-13:162.tým ze sk.A-3.tým ze sk.B :
  - 

 
 

SKUPINA VLASTY WÜNSCHE

 
C1Trubiči plniček
C2Mlok Kuřim
C3Žabinští vlci
C4Tangáči

13:20-13:32Trubiči plniček-Mlok Kuřim :
  - 

13:34-13:46Žabinští vlci-Tangáči :
  - 

14:16-14:28Trubiči plniček-Žabinští vlci :
  - 

14:30-14:42Mlok Kuřim-Tangáči :
  - 

15:12-15:24Trubiči plniček-Tangáči :
  - 

15:26-15:38Mlok Kuřim-Žabinští vlci :
  - 

TABULKA:

1.POSTUP DO ČTVRTFINÁLE :  
2.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
3.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
4.  :  

 
 

SKUPINA RADKA DRULÁKA

 
D1AK 47
D2Zimbru Olymp
D3Stará Garda
D4Fanklub defenzivního fotbalu

13:48-14:00AK 47-Zimbru Olymp :
  - 

14:02-14:14Stará Garda-Fanklub defenz. fotbalu :
  - 

14:44-14:56AK 47-Stará Garda :
  - 

14:58-15:10Zimbru Olymp-Fanklub defenz. fotbalu :
  - 

15:40-15:52AK 47-Fanklub defenz. fotbalu :
  - 

15:54-16:06Zimbru Olymp-Stará Garda :
  - 

TABULKA:

1.POSTUP DO ČTVRTFINÁLE :  
2.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
3.POSTUP DO OSMIFINÁLE :  
4.  :  

 
 
OSMIFINÁLE - C versus D

16:10-16:223.tým ze sk.C-2.tým ze sk.D :
  - 

16:24-16:362.tým ze sk.C-3.tým ze sk.D :
  - 

 
 
ČTVRTFINÁLE

16:40-16:55vítěz sk.C-vítěz osmifinále A3/B2 :
  - 

17:00-17:15vítěz sk.D-vítěz osmifinále A2/B3 :
  - 

17:20-17:35vítěz sk.A-vítěz osmifinále C3/D2 :
  - 

17:40-17:55vítěz sk.B-vítěz osmifinále C2/D3 :
  - 

SEMIFINÁLE

18:00-18:15vítěz čtvrtfinále č.1-vítěz čtvrtfinále č.2 :
  - 

18:20-18:35vítěz čtvrtfinále č.3-vítěz čtvrtfinále č.4 :
  - 

O 3.MÍSTO

18:40-18:55poražený ze semifinále č.1-poražený ze semifinále č.2 :
  - 

FINÁLE

19:00-19:20vítěz semifinále č.1-vítěz semifinále č.2 :
  -